O NAS LACIBIOS FEMINA KAPSUłKI LACIBIOS FEMINA PREGNA LACIBIOS FEMINA PROTECTA LACIBIOS FEMINA ŻEL INFEKCJE INTYMNE
Lacibios Femina Kapsułki
Lacibios Femina Pregna
Lacibios Femina Protecta
Lacibios Femina Żel
Infekcje intymne
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
		 
		

Najczęstsze objawy chorób intymnych to:upławy, świąd, pieczenie, nieprzyjemny zapach.

W takiej sytuacji skontaktuj się jak najszybciej ze swoim ginekologiem, gdyż może to być początek bakteryjnego zakażenia pochwy.

LaciBios femina to doustny, probiotyk ginekologiczny zalecany osłonowo w trakcie przyjmowania antybiotyków oraz po zakończeniu ich stosowania dla odbudowania właściwej mikroflory i pH układu moczowo-płciowego kobiety.

Może być również podawany osłonowo w trakcie stosowania preparatów przeciwgrzybicznych, przeciwrzęsistkowych oraz po zakończeniu leczenia.

 

LaciBios femina zawiera wyjątkową kompozycję 2 szczepów bakterii probiotycznych: Lactobacillus rhamnosus GR-1 oraz Lactobacillus reuteri RC-14.

 

LaciBios femina osłania jednocześnie drogi rodne i układ pokarmowy kobiety dzięki unikatowej technologii produkcji, która bakterie Lactobacillus zawarte w preparacie zabezpiecza przed działaniem kwasu żołądkowego.

 

LaciBios femina powinna stosować każda świadoma i dbająca o siebie kobieta w trosce o wysoką jakość i komfort życia. Zalecamy przyjmowanie LaciBios femina przez co najmniej 10 dni cyklu począwszy od zakończenia miesiączki.

 

LaciBios femina ma Rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

W przypadku stosowania antybiotyków LaciBios femina należy przyjmować od momentu rozpoczęcia antybiotykoterapii.

DLA KOGO PROBIOTYK LACIBIOS FEMINA?
We wszystkich stanach mogących zwiększyć podatność na infekcje lub ich nawrót: